Datum 25.03.2014

Vložil Jáchym

Titulek Třetí místo je jisté!!

Odpovědět

Tak kluci, gratuluju k třetímu místu v dlohoudobé soutěži (FCH Most včera prohrál s Baníkem Meziboří 3:4 a nemůže nás dohnat). Podle mě je to skvělej výsledek, kterej je o to cennější, že jsme v poslední době měli problém s hráči. Je vidět, že i ti, co nastoupili, dali do zápasů všechno a odmakali to.

Ještě jednou blahopřeju!

Datum 28.01.2014

Titulek Dobrý to je!

Odpovědět

Ahoj kluci, děláte mi radost, je fajn vidět Vineu takhle vysoko v tabulce. Teď ještě pokračovat v dosavadních výsledcích i proti silnějším týmům tabulky. Na poslední zápas se sešla pěkná sestava, snad to tak vydrží i nadále. Držím palce, ikdyž se zápasů neúčastním!

Odpovědět

Kluci berte to tak, že jste se aspoň vrátili živí a zdraví, to pan Houska takové štěstí neměl, i když mu chyběl už jen kousek. výsledek vypadá jednoznačně, určitě ale neodpovídá průběhu zápasu...

Vložil Marek

Titulek Re: Ve vaně se holt futsal hrát nedá

Odpovědět

V páté minutě dostal Kamil červenou (na brankové čáře chytil míč rukou), pak penalta a zbytek zápasu jsme hráli s jedním hráčem na střídání... Do poločasu to ještě šlo, ale pak nás rozebrali.