Kniha návštěv

Datum 10.10.2012

Vložil jardys

Titulek Re: Jirkov - Vinea 1:10

Odpovědět

a hlavně bych k tomu přidal štěstí, protože těch šest tyček co vás zachránilo před golem, by byl výsledek jiný. Takže tak jednoznačný to zas nebylo. Trochu soudnosti.

Datum 11.10.2012

Vložil Jáchym

Titulek Re: Re: Jirkov - Vinea 1:10

Odpovědět

jaryne, už to nehul, nedělá ti to dobře na palici; byl si asi na jiném zápase, těch pár šancí, co jste měli, sem chytil. a to bez brejlí nevidím dál, než na penaltu. takže potrénujte a příště už to bude určitě lepší než v úterý.

Datum 11.10.2012

Vložil Jakubec

Titulek Re: Re: Jirkov - Vinea 1:10

Odpovědět

Já na zápase nebyl, ale tým který vyhraje 10:1 nemusí být soudnej, výsledek mluví za vše :-D

Datum 12.10.2012

Vložil Marek

Titulek Re: Re: Jirkov - Vinea 1:10

Odpovědět

Nevím, zda bylo šest tyček, já osobně si pamatuju tak 3. My jsme mohli dát ještě dalších deset gólů, takže nevím, co myslíš soudností. 10:1 mluví za vše....

Datum 04.10.2012

Vložil míra

Titulek dresy

Odpovědět

Posílám odkaz na výprodeje dresů
https://www.celeano.cz/cz/akce/

Datum 23.09.2012

Vložil Svoper

Titulek Pozdrav

Odpovědět

Zdarec,
Tak co pak všichni děláte??kromě toho že asi trénujete na novou sezónu:-))tady to vypadá jak po vymření!?chtělo by to asi zajít někam na pivečko nebo vínečko co????

Datum 25.09.2012

Vložil Jáchym

Titulek Re: Pozdrav

Odpovědět

nazdar kluci, koukejte pořádně potrénovat, ať v prvním mistráku proti jirkovu neshoříme jako papír, já přijedu jako vždy s formou jako blázen, tak doufám, že tohle fórum tréňa čte, pač jestli je to rozumnej kluk, ví, koho dát do brány:)))) teď vážně, nezahálím, trénuju, abych nebyl oproti vám pozadu. jinak dobrý, doufám, že i u vás je vše při starém. těším se na společné setkání!

Datum 28.09.2012

Vložil Marek

Titulek Re: Re: Pozdrav

Odpovědět

Jasně, že vše čtu. V pondělí potrénujeme, doladíme formu a hurá do sezóny :-D
Jednička si jasná Akyme :-)

Datum 12.06.2012

Vložil Jakubec

Titulek kola

Odpovědět

Přátelé a kamarádi, letošní ročník kolařského zájezdu byl velice náročný, ještě teď mě všechno bolí, hlavně od toho jak jsem řval smíchy :-))))) náhradní program kvůli špatnému počasí nebyl špatný :-))(co asi dělá chudák průvodce z pivovaru) - ale za rok jedeme to Holandsko :-)))

Datum 28.03.2012

Vložil Jáchym

Titulek Pohár KP ve futsale

Odpovědět

Tak FS Severka je zdolána, příště nás čeká účastník okresního přeboru Děčínska tým FK DeNas Krásný Studenec, který vyřadil MAKO Litvínov výsledkem 14:2 (!!!). Nečeká nás lehký soupeř, ale pokud bysme přes něj přešli, potkáme se s ligovou balticflorou, což by pro nás a naše fanoušky (předpokládám, že bysme hráli doma) byla pěkná odměna. Termín utkání, které opět odehrajeme v domácím prostředí, bude upřesněn (musí být sehrán do 30.4.2012)