Drama se šťastným koncem

13.10.2011 23:59

Ve čtvrtek vpodvečer přivítal v 1. kole náš celek na domácí palubovce tým Automatu Litvínov. Pro náš tým to byla obnovená premiéra v krajské soutěži, zatímco náš soupeř krajský přebor hrává pravidelně již několik let. Od začátku utkání jsme se do soupeře zakousli a zejména mlaďasové hrající ve čtveřici Růžička, Hrdinka, Perestjuk, Novák L. soupeře často dostávala pod tlak, ze kterého však naši borci nedokázali proměnit ani jednu z vyložených brankových příležitostí. Soupeř naopak vsadil na zodpovědnou defenzivu spoléhajíce se na případné protiútoky a nutno říci, že tato taktika mu zejména v 1. poločase vyšla na jedničku, když ze 3 střel na branku dokázal (vždy po brejcích) vsítit 2 góly a šel tak do šaten s dvoubrankovým náskokem. V šatně domácích nedošlo v poločase k výraznější výměně názorů, ale jako by se tak stalo, neboť domácí tým na hosty v úvodu druhého poločasu vlétl jako uragán a během 3 minut dokázal dvoubrankové manko smazat (zejména díky důraznému Boguskému) a za dalších 5 minut šel náš celek do vedení. Poté jsme drželi míč a pokoušeli se o postupný útok, který však buď končil nepřesnou přihrávkou, nebo dobře zasáhl hostující gólman (který zejména v prvním poločase hosty několikrát podsžel). Soupeř ani ve 2. poločase neměl žádné vyložené šance, avšak přesto dokázal 4 minuty před koncem z nařízeného přímého kopu přesnou umístěnou střelou do šibenice vyrovnat. Borci Viney však nesložili zbraně a během drtivého tlaku v úplném závaru dokázali urvat cenné vítězství, když se jim podařilo skórovat v předposlední minutě zásluhou Čibenky.

Plusem utkání byla slušná divácká kulisa, do ochozů útulné sportovní haly si našlo cestu cca 30 fanoušků, kteří náš tým během zápasu podporovali a my jim touto cestou děkujeme a věříme, že náš tým přijdou podpořit i v našem dalším domácím utkání, které hrajeme dne 27.10.2011 od 19.00 hod. se zkušenými borci z MAKO Litvínov. 

Sestava: Oswald - Rapant, Šabík K., Růžička, Hrdinka, Boguský, Čibenka, Novák L., Perestjuk D. - Ciota

Góly: 2× Boguský, Čibenka, Šabík K.

Žluté karty: Hrdinka 

Další výsledky KP-JIH Ústeckého kraje:

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
O1A0105 FCH Most FC Inter Démon Teplice 3:5 (3:2) 20  
Branky: Tomeš Jiří, Bičík Jan, Komorous Pavel - Fau Tomáš 3, Záveský Zbyněk, Karrmann Václav; Rozhodčí: Štafa Pavel, Kirilák Jiří; ŽK: Šuber Petr - Fau Tomáš, Karrmann Václav, Záveský Zbyněk
 
O1A0101 FC 2000 Jirkov MAKO Litvínov 2:5 (0:1) 10  
Branky: Chouň Václav, Süssmilch Jakub - Tancoš Martin 2, Hrach Petr, Veselý Martin, Nguyen Michal; Rozhodčí: Sobek Miroslav, Javorek Jiří
 
O1A0104 FC Partizan Most Mizerové Krupka 9:3 (4:0) 10  
Branky: Bernas Petr 5, Hromas Josef 2, Fous Petr, Salač Tomáš - Klinger Adam 2, Kodeš Petr; Rozhodčí: Smreček Ladislav, Suchánek Antonín; ŽK: 0 - Klinger Adam
 
O1A0102 SK Vinea Club Kadaň Automat Litvínov 4:3 (0:2) 10  
Branky: Boguský Milan 2, Čibenka Richard, Šabík Kamil - Havlíček Roman, Šepčík Radek, Čakovský Stanislav; Rozhodčí: Mydlář Josef, Javorek Jiří; ŽK: Hrdinka Valter - Vršanský Jiří, Čakovský Stanislav
 
O1A0103 HUN Litvínov FC Třebenice 2:4 (0:3) 5  
Branky: Doháň Tomáš, Broskovics Michal - Krpeš Vít 2, Macháček Martin 2; Rozhodčí: Spusta Josef, Štafa Pavel; ŽK: 0 - Neruda Karel

 

Zpět