VINEA - MOVA 2:2

26.04.2010 07:41

Sestava: Oswald - Rapant, Šabík J., Antonovič, Živnůstka, Šabík K. - Škůrek, Škréta V., Jakoubek, Pajdla.

Ve třetím kole jsme sehráli utkání s úřadujícím mistrem malé kopané v Kadani. Do utkání jsme vstoupili velice špatně a hned v první minutě nás soupeř probral z ranní ospalosti a střelou k tyči se ujal vedení. Celý první poločas byl z naší strany velice rozpačitý a soupeř se často dostával do gólových šancí. Pět minut před koncem poločasu soupeř opět udeřil a po rychlém breaku se ujal vedení 2:0. Druhý poločas byl z naší strany o poznání lepší a po drobných změnách v sestavě jsme na soupeře začali tlačit a vypracovávali si jednu šanci za druhou. Snížení na 1:2 zařídil Ladislav Škůrek v desáté minutě. Velký tlak vyvrcholil v poslední vteřině utkání, kdy opět Ladislav Škůrek, po dobře sehraném rohovém kopu, vyrovnal na konečných 2:2.